PREMIER DIVISION (League Games Only)
30 Thomas Joseph Douglas (Rhostyllen FC)
21 Alex Stephen Williams (Cefn Albion FC)
19 Barry Lee Torrence (FC Queens Park)
12 Mark Connolly (Holywell Town FC)
11 Jake Robert Cooke (Holywell Town FC)
10 Conner Luke Kendrick (Mold Alexandra FC)
Andrew Noonan (Brymbo FC)
Andrew Vale (Brickfield Rangers FC)
9 Jamie Cumming (Brymbo FC)
Ben Kearney (Brymbo FC)
Callum Mannion (Cefn Albion FC)
8 Nathan James Davies (Castell Alun Colts FC)
Sam Jones (Holywell Town FC)
Daniel Warren (Mold Alexandra FC)
7 Samuel John Evans (Llanuwchllyn FC)
Steven Jones (Rhostyllen FC)
Tomos Jones (Llanuwchllyn FC)
Joseph Paul Roberts (Chirk AAA FC)
Jack Roberts (Saltney Town FC)
Liam Sklenar (Plas Madoc FC)
DIVISION ONE (League Games Only)
18 Thomas Andrew Bridges (Hawarden Rangers FC)
12 Mathew Dale Thomas (Coedpoeth United FC)
8 Tom Huxley (Overton Recreation FC)
James Thomas McGlone (Halkyn & Flint Mountain FC)
7 Zack Davies (Lex XI)
6 Christopher Mark Baddeley (Lex XI)
Liam Thomas Davies (New Brighton Villa FC)
Thomas James Janney (Hawarden Rangers FC)
Oliver Stewart Lewis (Coedpoeth United FC)
5 James Cameron Beck (New Brighton Villa FC)
Curtis Neil Griffiths (Coedpoeth United FC)
Ryan Harden (Cefn Mawr Rangers FC)
Kristian Jones (Llangollen Town FC)
Kallum Pierce (Mynydd Isa FC)
Craig Adrian Stewart (Hawarden Rangers FC)
4 Owen Ainscough (Hawarden Rangers FC)
Dewi Wyn Edwards (Llangollen Town FC)
Alistair Robert Gibson (Coedpoeth United FC)
Chad Humphreys (Llangollen Town FC)
Nathan Karl Jones (Coedpoeth United FC)
Kieran Scott Jones (Mynydd Isa FC)
Lewis Wynne Jones (Cefn Mawr Rangers FC)
Jack Neal (New Brighton Villa FC)
Aled George Reece (Halkyn & Flint Mountain FC)
Samuel Riley (Mynydd Isa FC)
Joshua James Rimmer (Hawarden Rangers FC)
Sean Williams (Halkyn and Flint Mountain FC)
Alex Owen Williams (Overton Recreation FC)
RESERVES DIVISION (League Games Only)
19 Taylor Paul Williams (Gresford Athletic FC)
16 Thomas Gunson (Buckley Town FC)
11 Carwyn Davies (Rhos Aelwyd FC)
Darren Mark Evans (Cefn Druids FC)
Kevin Hope (Llay Miners Welfare FC)
Nathan Charles Williams (Holywell Town FC)
10 Owen Cordiner (Corwen FC)
Matthew Wareham (FC Queens Park)
Evan Tomos Woodall (Penycae FC)
9 Jaden Jones (Cefn Druids FC)
Jake Michael Jones (Mold Alexandra FC)
Daniel John Richardson (Llay Miners Welfare FC)
8 Charley Edge (Cefn Druids FC)
Jay Ryan Wilkes (Holywell Town FC)
Luke Trevor Woolley (Mold Alexandra FC)
7 Samuel James Edwards (Holywell Town FC)
George Finlay (Llay Miners Welfare FC)
Joshua Jones Russell (Llay Miners Welfare FC)
Ben Charles White (FC Queens Park)
Michael Wright (Llay Miners Welfare FC)
6 Adam Tristan Eden (Buckley Town FC)
Thomas Edwards (Penycae FC)
Alistair Robert Gibson (Gresford Athletic FC)
Austin Owen (Penycae FC)
Arkadiusz Piskorski (Cefn Druids FC)
Arron Graham Thomas (Rhos Aelwyd FC)
RESERVES & COLTS DIVISION (League Games Only)
18 Luke Griffin (Airbus UK Broughton FC)
16 Thomas Mitchell (Mynydd Isa FC)
14 Jack Hitchen (Connah's Quay Nomads FC)
12 James Michael Towey (Llay Miners Welfare FC)
11 Charlie James Bradley (Rhydymwyn FC)
10 Ricardo Chinea-Pegler (Connah's Quay Nomads)
9 Cai Jon Aykroyd (Bala Town FC)
Ryan Cullimore (Brymbo FC)
Michael Watkin (Airbus UK Broughton FC)
8 Ben Buley (Connah's Quay Nomads FC)
Kenny Lee Davies (Brymbo FC)
Daniel David Roberts (Saltney Town FC)
Caleb Rose (Connah's Quay Nomads FC)
Lucas Smith (Airbus UK Broughton FC)
Leon Whitley (Saltney Town FC)
Robbie Williams (Ruthin Town FC)
Adam Benjamin Woosey (Mynydd Isa FC)
7 Joseph John Ephraim (Bala Town FC)
Matthew Adam Gilsenan (Rhydymwyn FC)
Andrew Mark Jones (Rhydymwyn FC)
Matthew Wardell (Airbus UK Broughton FC)